MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 7451313
nr 745 1313
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:02:45
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr